Рівень лазерний проф., 5 лазерних головок, звукова індикація INTERTOOL MT-3011

Рівень лазерний проф., 5 лазерних головок, звукова індикація INTERTOOL MT-3011
МТ - 3011 - це самовирівнювальний лазерний рівень професійного класу, укомплектований 5 лазерними головками. Використовується з метою побудови видимих лазерних променів під час вимірювальних робіт. За допомогою цього рівня можна здійснювати і внутрішні, і зовнішні роботи. Оснащений звуковим сигналом, який сповіщає про відхилення від рівня. Інструмент можна встановлювати на рівну поверхню без застосування триноги завдяки наявності опорної платформи. Нівелір також оснащений функцією проекції прямовисного лазерного променя на підлогу, є магнітне врівноваження.
Нівелір оснащений лазерними випромінювачами 2 класу з дальністю світіння до 10 м. Точність лазера становить ± 0.2 мм/м. Встановлено інтелектуальну маятникову систему, яка дає змогу лазерному рівню самостійно вирівнюватися. Він сигналізує про відхилення від рівня миготінням і звуковим сигналом, коли перебуває на нерівній поверхні з ухилом понад 3 градуси, що забезпечує максимальну точність вимірювання.
Режими
1. Горизонтальна лазерна лінія проектується на 110 градусів вперед. Поворотна основа дає змогу обертати пристрій і отримувати діапазон вирівнювання на 360 градусів.
2. одна горизонтальна лінія і одна вертикальна лінія на 180° для роботи зі стінами і виставлення прямого кута перед користувачем.
3. одна горизонтальна лінія і дві вертикальні лінії на 180°. Дві вертикальні лінії по 180°, що перетинаються під кутом 90°, дають змогу користувачам швидко візуалізувати рівні лінії та працювати зі стелею і стінами.
4. одна горизонтальна лінія і чотири вертикальні лінії з схилом. Функціонал попередніх режимів, а також можливість проектування як по горизонталі, так і по вертикалі, для отримання повного макета кімнати без зміни положення рівня.
5. Режим нахилу. У цьому режимі маятник блокується, а функція самонівелювання деактивована, тому користувачі можуть розміщувати лазерний інструмент під будь-яким кутом для проектування нерівних прямих.
Живити рівень можна будь-яким зручним способом: від акумулятора, від батарейок типу АА або безпосередньо від мережі. Комплектується прилад зручним кейсом з поліестеру, з довжиною ручної для перенесення через плече, окулярами для поліпшення видимості, трьома батарейками, Li-Ion акумулятором, адаптером живлення від мережі 220 В, перехідником Micro USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.806 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Час роботи одного набору батарей | 17 год |
| Час самонастроювання | 5 с |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гор./вертик. похибка | 1 мм / 5 м |
| Діапазон вирівнювання | ± 3 |
| Діапазон кута лазера | 110 град. |
| Довжина хвилі | 650 Нм |
| Звуковий сигнал про відхилення від рівня | Да |
| Комплектація | нейлоновий чохол для транспортування<br> ручка для перенесення;<br> окуляри для поліпшення<br> видимості лазерного променя;<br> лазерний рівень з підставкою<br> на три опорні ніжки;<br>зарядка + перехідник під Micro USB<br> 3 батареї 1,5 В (АА)<br>інструкція |
| Магнітне урівноваження | Да |
| Похибка при перетині ліній | ± 60" |
| Похибка точки перетину ліній | 2 мм/м |
| Проекція лазерного перетину на стелю | Да |
| Проекція стрімкого лазерного променя на підлогу | Да |
| Різьба під штатив | 5/8" |
| Товщина лазерної лінії | 5мм/10м |
| Електроживлення | 3 батарейки x 1,5 В (АА);Li-ion АКБ |
- Ціна: 2 124 ₴







