Видеобороскоп бездротовий Ø3,9мм TOPTUL VBRF3901E.
Опис:
- Три режими роботи: режим використання двома руками, режим використання однією рукою, режим "Вільні руки";
- Можливість передачі зображення на великий екран, віддалений на відстань до 50 м;
- Інтегрований мікрофон;
- Діапазон робочих температур від 0°С до +55°С;
- Зонд легко поміщається в отвір свічки запалювання двигуна;
- Водо-, масло-, пылеустойчивый зонд (IP67);
- Зручний зонд, який зберігає необхідну форму, стійкий до подряпин;
- 1,5-кратний цифровий зум;
- Функція горизонтального відображення зображення;
- Відтворення зображення в реальному часі на кольоровому TFT дисплеї;
- Можливість збереження фото і відео на SD карті;
- Багатомовне меню (14 мов, включаючи російську).
Комплектація
| Артикул | Найменування | Купити окремо |
| Пульт управління | ||
| Гнучкий кабель з зондом довжиною 1м | ||
| SD карта ємністю 4 ГБ | ||
| USB кабель для передачі даних | ||
| AV кабель | ||
| Приєднане дзеркало | ||
| AC-адаптер |
Магазин професійного обладнання для автосервісу «Тема СТО»
Продам все для СТО (гаражів), майстрів і професіоналів в автосервісі. Є склад, магазин і експертиза. Ми займаємося автотематикой 15 років.
Залишайте замовлення або повідомлення по товару, ми передзвонимо. Менеджери-консультанти підберуть товар для ваших задач і бюджету.
Продаємо тільки оригінальну продукцію з сертифікатами.
Честь дорожча, ніяких підробок і контрафактів. Працюємо з брендами-постачальниками: Intertool, Toptul,orsage, «СНД», Partner, «Стандарт», Rockorce, Torin, Auarita, Airkraft, Profline, Miol, King roy, Jtc, Hans та інші.
Гарантуємо - наш товар не ламається.
Надаємо офіційну гарантію з моменту покупки строком на 12 місяців.
Продаємо все, що вам потрібно: від біт до стенду проточки для гальмівних дисків.
Більше 10 000 товарних позицій в каталозі для комплексного оснащення автомобільних СТО.
Заходите в каталог товарів:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея: | Li-Pol 3.7 V |
| Відео формат: | NTSC&PAL |
| Час зарядки батареї: | 2 години |
| Час роботи батареї: | 4 години |
| Дзеркало | 90° |
| Зум камери: | 1.5 |
| Клас захисту камери: | IP67 |
| Підсвітка камери: | White LED |
| Розмір дисплея | 3,5" (TFT, LCD, QVGA) |
| Розмір ручки | 140х35х32 мм |
| Частота бездротового приймача: | 2.4 GHz 4 канали |
- Ціна: 35 085 ₴










