Домкрат підкатний професійний 2,0 т, посилена конструкція 130-535 мм TORIN TR20006

Домкрат підкатний професійний 2,0 т, посилена конструкція 130-535 мм TORIN TR20006
Домкрат чудово підійде для роботи на сто, шиномонтажної станції, виробництва тощо. Його легко переміщати по робочому простору завдяки великим колесам і довгій ручці, а широка колісна база має високу стійкість під час роботи. Висота 130 мм, водночас він здатний підіймати та утримувати вагу до 2 тонн на висоту 535 мм. Міцна та стійка конструкція гарантує безпечну експлуатацію, а вага 34 кг робить домкрат досить мобільним і зручним для зберігання.
- Вантажопідйомність 2000 кг
- Тип привода гідравлічний
- Висота підхоплення 130 мм
- Висота підйому 535 мм
- Кількість поршнів 1 шт.
- Матеріал сталь
- Гарантія 6 міс.
- Вага 34 кг
- Пакувальні розміри 760x480x200 мм
| Артикул | Найменування | Купити окремо |
| Домкрат | Купити | |
| Важіль підіймання/спуск | Купити |
Магазин професійного обладнання для автосервісу «Тема СТО»
Продаємо все для СТО (гаражів), майстрів і професіоналів в автосервісі. Є склад, магазин і експертиза. Ми займаємося автотематикою 15 років.
Залишайте замовлення або повідомлення щодо товару, ми передзвоним. Менеджери-консультанти підберуть товар для ваших завдань і за бюджетом.
Продаємо тільки оригінальну продукцію із сертифікатами.
Честь дорожче, жодних підробок і контрапактів. Працюємо з брендами-постачальниками: Intertool, Toptul, Forsage, «СНГ», Partner, «Стандарт», Rock Force, Torin, Auarita, Airkraft, Profline, Miol, King roy, Jtc, Hans та інші.
Гарантуємо — наш товар не ламається.
Надаємо офіційну гарантію з моменту купівлі терміном на 12 місяців.
Продаємо все, що вам потрібно: від біт до стенда проточування для гальмівних дисків.
Понад 10 000 товарних позицій у каталозі для комплексного обладнання автомобільних СТО.
Заходьте в каталог товарів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 535 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пакувальні розміри: | 760x480x200 мм |
- Ціна: 6 200 ₴









