Домкрат підкатний пневмо-гідравлічний 50т/25т 235-352/457+120(доп вставки) мм TORIN TRA50-2A

- Швидкий підйом і спуск;
- Похила рукоятка з фіксацією в трьох положеннях;
- Збільшення початкової висоти за допомогою адаптерів;
- Промислова планування;
- Поліровані плунжери.
Магазин професійного обладнання для автосервісу «Тема СТО»
Продам все для СТО (гаражів), майстрів і професіоналів в автосервісі. Є склад, магазин і експертиза. Ми займаємося автотематикой 15 років.
Залишайте замовлення або повідомлення по товару, ми передзвонимо. Менеджери-консультанти підберуть товар для ваших задач і бюджету.
Продаємо тільки оригінальну продукцію з сертифікатами.
Честь дорожча, ніяких підробок і контрафактів. Працюємо з брендами-постачальниками: Intertool, Toptul,orsage, «СНД», Partner, «Стандарт», Rockorce, Torin, Auarita, Airkraft, Profline, Miol, King roy, Jtc, Hans та інші.
Гарантуємо - наш товар не ламається.
Предоставляем официальную гарантию с момента покупки сроком на 12 месяцев.
Продаем все, что вам нужно: от бит до стенда проточки для тормозных дисков.
Более 10 000 товарных позиций в каталоге для комплексного оснащения автомобильных СТО.
Заходите в каталог товаров:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 69 кг кг |
| Висота підхоплення | 235 мм |
| Тиск повітря | 0.6~1 МПа |
| Додаткові насадки: | 75 мм +45 мм |
| Номінальний тиск | 32 МПа |
| Пакувальні розміри: | 860x350x310 мм |
| Хід штока | 117 мм (50т), 105 мм (25т) мм |
- Ціна: 66 218 ₴









