Домкрат підкатний пневмо-гідравлічний 40т/20т/10т 130-192,5/247/305,5+120(дод вставки)мм TORIN TRA40-3AL

Величезна перевага цього домкрата полягає в тому, що є можливість налаштовувати висоту і максимальну вантажопідйомність. При необхідності можна збільшити висоту підняття, використовуючи насадки. Вони на кілька сантиметрів підвищують максимальний рівень підйому. Також робота автомобільного домкрата регулюється з допомогою плунжерів. При необхідності можна використовувати один або два.
Придатний для легкових автомобілів, вантажівок і робочої техніки.
Особливості:
- Швидкий підйом і спуск
- Похила рукоятка з фіксацією в трьох положення
- Збільшення початкової висоти за допомогою адаптерів
- Промислова планування
- Поліровані плунжери
Магазин професійного обладнання для автосервісу «Тема СТО»
Продам все для СТО (гаражів), майстрів і професіоналів в автосервісі. Є склад, магазин і експертиза. Ми займаємося автотематикой 15 років.
Залишайте замовлення або повідомлення по товару, ми передзвонимо. Менеджери-консультанти підберуть товар для ваших задач і бюджету.
Продаємо тільки оригінальну продукцію з сертифікатами.
Честь дорожча, ніяких підробок і контрафактів. Працюємо з брендами-постачальниками: Intertool, Toptul,orsage, «СНД», Partner, «Стандарт», Rockorce, Torin, Auarita, Airkraft, Profline, Miol, King roy, Jtc, Hans та інші.
Гарантуємо - наш товар не ламається.
Надаємо офіційну гарантію з моменту покупки строком на 12 місяців.
Продаємо все, що вам потрібно: від біт до стенду проточки для гальмівних дисків.
Більше 10 000 товарних позицій в каталозі для комплексного оснащення автомобільних СТО.
Заходите в каталог товарів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг кг |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Тиск повітря | 0.6~0.8 МПа |
| Додаткові насадки: | 75 мм +45 мм |
| Номінальний тиск | 32 МПа |
| Пакувальні розміри: | 920x380x120 мм |
| Хід штока | 62,5 мм (40т), 54,5 мм (20т), 58,5 мм (10т) мм |
- Ціна: 87 436 ₴









