Домкрат підкатний пневмо-гідравлічний 40т/20т h 210-310/400 (з дод вставками 520) мм TORIN TRA40-2A

Домкрат підкатний моделі TRA40-2A виробництва Torin має вбудований в гідроциліндр насос, що позбавляє від застосування вразливих зовнішніх маслопроводів і шлангів. Шток домкрата телескопічний , двох секційний. Домкрат TRA40-2A застосовується при обслуговуванні важкої автомобільної техніки з великою висотою кліренсу.
До переваг даної моделі домкрата:
- можливість регулювати вантажопідйомність, використовуючи одні або обидва встановлених плунжера;
- пневмогідравліка істотно збільшує швидкість підйому вантажів;
- спеціальні накладки дозволяють на кілька сантиметрів збільшити висоту підйому;
- велика усталеність, що досягається збільшеною шириною опорної платформи.
Домкрати пневмо-гідравлічні призначені для підйому з допомогою гідравліки і стисненого повітря легкових і вантажних автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок без докладання фізичних зусиль.
Магазин професійного обладнання для автосервісу «Тема СТО»
Продам все для СТО (гаражів), майстрів і професіоналів в автосервісі. Є склад, магазин і експертиза. Ми займаємося автотематикой 15 років.
Залишайте замовлення або повідомлення по товару, ми передзвонимо. Менеджери-консультанти підберуть товар для ваших задач і бюджету.
Продаємо тільки оригінальну продукцію з сертифікатами.
Честь дорожча, ніяких підробок і контрафактів. Працюємо з брендами-постачальниками: Intertool, Toptul,orsage, «СНД», Partner, «Стандарт», Rockorce, Torin, Auarita, Airkraft, Profline, Miol, King roy, Jtc, Hans та інші.
Гарантуємо - наш товар не ламається.
Надаємо офіційну гарантію з моменту покупки строком на 12 місяців.
Продаємо все, що вам потрібно: від біт до стенду проточки для гальмівних дисків.
Більше 10 000 товарних позицій в каталозі для комплексного оснащення автомобільних СТО.
Заходите в каталог товарів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61 кг кг |
| Висота підхоплення | 210 мм |
| Тиск повітря | 0.6~1 МПа |
| Додаткові насадки: | 75 мм +45 мм |
| Номінальний тиск | 32 МПа |
| Пакувальні розміри: | 860x350x310 мм |
| Хід штока | 100 мм (40т), 90 мм (20т) мм |
- Ціна: 63 344 ₴









