Домкрат підкатний пневмо-гідравлічний 25т/10т 185-276/372 (з дод вставками 492) мм TORIN TRA25-2A

Дана модель відрізняється унікальною здатністю працювати відразу в двох вагових категоріях – до 25 тонн і до 10 тонн. У першому випадку автомобіль вагою до 25 тонн можна буде підняти на висоту 91 міліметр плюс висота підкату. Коли робота полягає в підйомі ваги до 10 тонн, висота підйому становить 187 міліметрів. Також в комплекті є додаткові насадки, які дозволяють додати ще 45 або 75 міліметрів робочого ходу підйомника. Гідравлічна система відрізняється особливою надійністю і міцністю.
Магазин професійного обладнання для автосервісу «Тема СТО»
Продам все для СТО (гаражів), майстрів і професіоналів в автосервісі. Є склад, магазин і експертиза. Ми займаємося автотематикой 15 років.
Залишайте замовлення або повідомлення по товару, ми передзвонимо. Менеджери-консультанти підберуть товар для ваших задач і бюджету.
Продаємо тільки оригінальну продукцію з сертифікатами.
Честь дорожча, ніяких підробок і контрафактів. Працюємо з брендами-постачальниками: Intertool, Toptul,orsage, «СНД», Partner, «Стандарт», Rockorce, Torin, Auarita, Airkraft, Profline, Miol, King roy, Jtc, Hans та інші.
Гарантуємо - наш товар не ламається.
Предоставляем официальную гарантию с момента покупки сроком на 12 месяцев.
Продаем все, что вам нужно: от бит до стенда проточки для тормозных дисков.
Более 10 000 товарных позиций в каталоге для комплексного оснащения автомобильных СТО.
Заходите в каталог товаров:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 кг кг |
| Висота підхоплення | 185 мм |
| Тиск повітря | 0.6~0.8 МПа |
| Додаткові насадки: | 75 мм +45 мм |
| Номінальний тиск | 32 МПа |
| Пакувальні розміри: | 860x350x310 мм |
| Хід штока | 91 мм (25т); 96 мм (10т) мм |
- Ціна: 59 974 ₴









