Даний тип домкрата дуже зручний при використанні в гаражі або в інших місцях з малим вільним простором. Вони виконують підйом не настільки високо, як пляшкові, але вони надійніше утримують автомобіль. Коротко про основні характеристики автомобільного домкрата Torin TA820014: висота підйому складає 330 мм, а висота підхоплення 135 мм і максимальна вантажопідйомність складає 2 тонни. Домкрат Torin TA820014 має плоску платформу, завдяки якій забезпечується хороша стійкість при роботі.
До особливостей домкрата потрібно віднести посилену гідравліку і модифікований запобіжний клапан. Дана модель має просту конструкцію і дуже проста в експлуатації, варто також помітити його мала вага всього 7,5 кг і невеликі габарити, завдяки чому він не займе багато місця в багажнику Вашого авто.
Комплектація
| Артикул | Найменування | Купити окремо |
| Домкрат | Купити | |
| Важіль підйом/спуск | Купити |
Магазин професійного обладнання для автосервісу «Тема СТО»
Продам все для СТО (гаражів), майстрів і професіоналів в автосервісі. Є склад, магазин і експертиза. Ми займаємося автотематикой 15 років.
Оставляйте заказ или сообщение по товару, мы перезвоним. Менеджеры-консультанты подберут товар для ваших задач и по бюджету.
Продаем только оригинальную продукцию с сертификатами.
Честь дороже, никаких подделок и контрафактов. Работаем с брендами-поставщиками: Intertool, Toptul,orsage, «СНГ», Partner, «Стандарт», Rockorce, Torin, Auarita, Airkraft, Profline, Miol, King roy, Jtc, Hans и другие.
Гарантируем - наш товар не ломается.
Предоставляем официальную гарантию с момента покупки сроком на 12 месяцев.
Продаем все, что вам нужно: от бит до стенда проточки для тормозных дисков.
Більше 10 000 товарних позицій в каталозі для комплексного оснащення автомобільних СТО.
Заходите в каталог товарів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Висота підхоплення | 3300 мм |
| Висота підйому | 1350 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,5 кг кг |
| Пакувальні розміри: | 460x205x150 мм |
- Ціна: 1 734 ₴










