Набір головок ударних тонкостінних 4 пр. 1/2" (17,19+17.19 в захисному кожусі) 6 гр. JCB Tools JCB-4032TH44 (код: 60980)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок ударних тонкостінних 4 пр. 1/2" (17,19+17.19 в захисному кожусі) 6 гр. JCB Tools JCB-4032TH44 (код: 60980)
Набір ударних тонкостінних головок підходить для роботи з гайковертом. Кожна головка має 6 граней і призначена для виконання завдань, пов'язаних із закручуванням та відкручуванням колісних болтів. Постачається в міцному пластиковому кейсі, забезпечуючи зручне зберігання та транспортування комплекту.
- Кількість предметів: 4 пр.
- Приєднувальний профіль: 1/2"
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Головки ударні глибокі 6-гранні: 17, 19 тонкостінні, 17, 19 мм в захисному кожусі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 570 ₴