Набір ударних головок комбінований 1/2'', 33 пр. (6-гр.) (8-32 мм) JCB Tools JCB-4333-5MPB (код: 61729)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок комбінований 1/2'', 33 пр. (6-гр.) (8-32 мм) JCB Tools JCB-4333-5MPB (код: 61729)
Набір ударних торцевих головок застосовується для ремонту автомобілів, мотоциклів та виконання різноманітних механічних робіт. Головки виготовлені з міцної хромомолібденової сталі, що забезпечує їхню довговічність при інтенсивній експлуатації. В комплект входять короткі та глибокі головки: короткі зручні для роботи в обмеженому просторі з ударним гайковертом, а глибокі підходять для подовженого кріплення та роботи у важкодоступних місцях. Набір поставляється в міцному металевому кейсі, який забезпечує зручне зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Кількість предметів: 33 пр.
- Приєднувальний профіль: 1/2"
- Матеріал: хромомолібденова сталь
Розміри головок:
- короткі 38 мм: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм
- глибокі 78 мм: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 33 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 258 ₴
