Набір головок ударних глибоких 16 од. 1/2'' (6-гр.) (10-32 мм) JCB Tools JCB-4169-5MPB (код: 60552)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок ударних глибоких 16 од. 1/2'' (6-гр.) (10-32 мм) JCB Tools JCB-4169-5MPB (код: 60552)
Головки виготовлені з високоякісної хроммолібденової сталі (Cr-MO), що забезпечує їм міцність та довговічність. Головки глибокі ударні призначені для роботи у важкодоступних місцях усередині механізмів. Вони можуть використовуватися в автомобільному ремонті, будівництві, промислових процесах та інших галузях, де потрібна робота з обмеженим доступом. Здатні витримувати значні навантаження та удари, що дозволяє працювати з більш тугими елементами кріплення.
Характеристики:
- Кількість одиниць: 16 од.
- Тип головок: ударні, глибокі
- Приєднувальний квадрат: 1/2"
- Профіль: 6 гранний
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
- Вага: 4.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 084 ₴
