Набір ударних головок 25 пр. 1/4", 1/2" (6-г.) 4-32 мм FORCEKRAFT FK-50121K (код: 59039)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок 25 пр. 1/4", 1/2" (6-г.) 4-32 мм FORCEKRAFT FK-50121K (код: 59039)
Комплект ударних головок призначений для інтенсивної роботи з ударними викрутками та тріскачками. Виготовлений із хромомолібденової сталі, вирізняються підвищеною міцністю й не деформуються. Набір містить діапазон розмірів від 4 до 32 мм, що дає змогу виконувати як точні роботи з дрібними вузлами, так і обслуговування великогабаритної техніки. Шестигранний профіль забезпечує щільний контакт із кріпленням, рівномірно розподіляє навантаження й мінімізує ризик зриву граней. Набір постачається в металевому кейсі, для зручного зберігання і транспортування.
Характеристики:
- Кількість предметів: 25
- Приводи: 1/4" і 1/2"
- Матеріал: Cr-Mo (хромомолібденова сталь)
Розміри головок:
- 1/2": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
- 1/4": 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 25 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 955 ₴
