Набір ударних глибоких головок 1/2", 13 пр. (6-гр.) (10-32 мм) FORCEKRAFT FK-4137MPB (код: 52543)

Набір ударних глибоких головок 1/2", 13 пр. (6-гр.) (10-32 мм) FORCEKRAFT FK-4137MPB (код: 52543)
Набір ударних головок торцевих стане надійним помічником при виконанні ремонтних і монтажних робіт будь-якої складності. Головки з приєднувальним квадратом 1/2" спеціально розроблені для роботи з ударним інструментом, забезпечуючи стабільну передачу зусилля та високу ефективність при відкручуванні та затягуванні кріплення.
Виготовлені з міцної хромомолібденової сталі, відрізняються підвищеною стійкістю до зносу, деформації та ударних навантажень. Головки мають збільшену глибину, дозволяє діставати гайки і болти в глибоких колодязях литих і кованих дисків, на гальмівних супортах, маточах, редукторах і карданах без необхідності в додаткових подовжувачах. Такий комбінований комплект ідеально підходить для автосервісів, СТО та гаражного використання.
Характеристики:
- Тип: ударні, глибокі
- Кількість: 13 пр.
- Приєднувальний профіль: 1/2"
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Розміри головок: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 310 ₴

