Набір головок ударних глибоких у металевому кейсі 10 од. 3/4'' (6-гр.) (17-46 мм) FORCEKRAFT FK-6108-5MPB (Код: 65254)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок ударних глибоких у металевому кейсі 10 од. 3/4'' (6-гр.) (17-46 мм) FORCEKRAFT FK-6108-5MPB (Код: 65254)
Професійний набір глибоких 6-гранних ударних головок застосовується для роботи з важким кріпленням у сфері авторемонту та промисловості. Комплект спеціально розроблений для використання з ударними гайковертами та виготовлений із високоміцної хромомолібденової сталі, що гарантує довговічність та стійкість до ударних навантажень.
Завдяки продуманій конструкції головки ефективно передають ударну енергію, що дозволяє швидко і без зусиль працювати з заржавілими або туго затягнутими болтами та гайками. Глибокий профіль забезпечує зручний доступ до кріплень на довгих різьбових з'єднаннях або у важкодоступних місцях.
Характеристики:
- Кількість предметів: 10 пр.
- Приєднувальний профіль: 3/4"
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Головки ударні глибокі 6-гранні: 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32, 36, 41, 46 мм
- Особливість: глибокі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 46 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 210 ₴
