Набір ударних головок з тріскачкою 12 пр. 1/2" (6-гр.) 10-24 мм FORCEKRAFT FK-012-5K (код: 59787)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок з тріскачкою 12 пр. 1/2" (6-гр.) 10-24 мм FORCEKRAFT FK-012-5K (код: 59787)
Набір містить 12 предметів з посадковим квадратом 1/2 дюйм, застосовується для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань під час проведення технічного обслуговування авто або для побутових ремонтних робіт. Набір підходить не тільки для самостійного використання в гаражі та вдома, а й для професійної експлуатації на станціях технічного обслуговування.
Інструменти виконані з якісної сталі хромованадієвої групи, тому мають високий ресурс, зносостійкість та антикорозійні властивості. У набір входять 9 головок, тріскачка на 24 зуби та подовжувач 125 мм.
Характеристики:
- Посадковий розмір: 1/2"
- Кількість предметів у наборі: 12 шт.
- Діапазон розмірів головок: 10 мм – 24 мм
- Тип головок: 6-гранні
- Кількість зубів тріскачки: 24 шт.
Комплектація:
- Торцеві головки 1/2" (9 шт.): 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм
- Тріскачка реверсивна 1/2" (255 мм, 24 зуби)
- Подовжувач 1/2" (125 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 705 ₴

