Набір ударних головок у металевому кейсі 1/2", 33 пр. (6-гр) (8-32 мм) FORCEKRAFT FK-4333-5MPB (код: 56702)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок у металевому кейсі 1/2", 33 пр. (6-гр) (8-32 мм) FORCEKRAFT FK-4333-5MPB (код: 56702)
Набір ударних 33 міцних шестигранних головок, виготовлених із високоякісної хромомолібденової сталі, стійкої до зношування та високих навантажень. Завдяки оптимальній конструкції, короткі та глибокі головки забезпечують зручний доступ до кріплення у важкодоступних місцях, а також ідеально підходять для роботи з ударними гайковертами. Комплект витримує інтенсивну експлуатацію, зберігаючи точність і міцність навіть за високих навантажень. Набір упакований у міцний металевий кейс, який захищає інструмент від пошкоджень і забезпечує зручність зберігання і транспортування.
Характеристики:
- Приєднувальний профіль: 1/2"
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Кількість предметів: 33
Розміри:
- короткие 38 мм: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм
- глубокие 78 мм: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORCEKRAFT |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 33 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 790 ₴
