Набір ударних головок 7 од. 1'' (12-гр.) 46-75 мм, метал. кейс JCB Tools JCB-8071-9MPB (код: 65107)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних головок 7 од. 1'' (12-гр.) 46-75 мм, метал. кейс JCB Tools JCB-8071-9MPB (код: 65107)
Комплект ударних головок призначений для роботи з пневматичними й електричними ударними гайковертами. Інструмент відрізняється високою міцністю й надійністю, ідеально підходить для обслуговування вантажних автомобілів, ремонту спецтехніки, сільськогосподарського обладнання та виконання будівельно-монтажних робіт.
Характеристики:
- Тип: ударні
- Кількість предметів: 7 шт.
- Профіль: 12-гранний
- Приєднувальний квадрат: 1"
- Розміри головок: 46, 50, 55, 60, 65, 70, 75 мм
- Матеріал: хромомолібденова сталь (CR-Mo)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1" |
| Розмір max | 75 мм |
| Розмір min | 46 мм |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 982 ₴
