Набір ударних глибоких головок у металевому кейсі 14 од. 1'' (12-гр.) (22-60 мм) JCB Tools JCB-8152-9MPB (код: 64929)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ударних глибоких головок у металевому кейсі 14 од. 1'' (12-гр.) (22-60 мм) JCB Tools JCB-8152-9MPB (код: 64929)
Набір ударних глибоких торцевих головок включає 14 насадок розміром 22-60 мм з приєднувальним квадратом 1 дюйм. Ударні головки встановлюються на гайковерт та витримують високі динамічні навантаження, тому підходять для проведення будівельних робіт та обслуговування автомобілів.
Переваги
- Подовжений профіль: головки зручні для роботи у важкодоступних місцях та для монтажу металовиробів на шпильках.
- Підвищена зносостійкість: виготовлені з хромомолібденової сталі
- Захист від руйнування: матове фосфатне покриття запобігає утворенню корозії.
- Зручність зберігання та транспортування: набір поставляється у міцному металевому кейсі.
Характеристики:
- Кількість: 14 шт.
- Матеріал: хромомолібденова сталь (Cr-Mo)
- Тип: ударні, глибокі
- Розміри: 22, 24, 27, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 46, 50, 55, 60 мм
- Посадковий квадрат: 1"
- Профіль: 12-гранний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1" |
| Розмір max | 60 мм |
| Розмір min | 22 мм |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 949 ₴
