Набір глибоких ударних головок 12 пр. 1/2" (6-гр.) в метал. кейсі JCB Tools JCB-4127-5MPB (код: 61357)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір глибоких ударних головок 12 пр. 1/2" (6-гр.) в метал. кейсі JCB Tools JCB-4127-5MPB (код: 61357)
Комплект головок ударних із шестигранним профілем використовуються з ручними та пневматичними інструментами, забезпечуючи надійність та високу продуктивність під час роботи. Виготовлені з високоякісної сталі, що забезпечує їхню міцність і довгий термін служби навіть при інтенсивному використанні. Глибока конструкція головок забезпечує зручний доступ до гайок та болтів з довгими шийками, роблячи цей набір оптимальним для роботи з різними типами кріплення. Постачається в міцному металевому кейсі, для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики
- Кількість предметів: 12
- Тип головок: ударні, глибокі
- Розміри: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24 мм
- Приєднувальний квадрат: 1/2 дюйми
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Покриття: матове фосфатне
- Вага: 2,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 625 ₴
