Набір головок ударних глибоких 4 од. 1/2" (6-гр.) (34, 36, 38, 41 мм) JCB Tools JCB-4045-5MPB (код: 61256)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок ударних глибоких 4 од. 1/2" (6-гр.) (34, 36, 38, 41 мм) JCB Tools JCB-4045-5MPB (код: 61256)
Комплект із подовжених ударних головок застосовується для роботи з гайковёртом, дозволяє зручно відкручувати та закручувати гайки на довгих шпильках у важкодоступних місцях.
Головки міцні, витримують високі навантаження, забезпечують надійне зчеплення та точну роботу. Поставляються в кейсі, забезпечуючи безпечне зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Кількість у наборі: 4 шт
- Тип головок: ударні, глибокі
- Кількість граней: 6
- Розміри: 34, 36, 38, 41 мм
- Приєднувальний квадрат: 1/2"
- Матеріал: Cr-Mo сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 34 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 148 ₴