Набір головок ударних глибоких 16 пр. 1/2" (10-32 мм) Forsage F-4169-5MPB (код: 54603)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок ударних глибоких 16пр. 1/2" (10-32мм) Forsage F-4169-5MPB (код: 54603)
Даний набір призначений для роботи з ударним інструментом і дозволяє виконати широкий діапазон робіт. Головки мають глибокий профіль, що дозволяє працювати з подовженими болтами і шпильками, а також у важкодоступних місцях. Виготовлені з міцної хромомолібденової сталі (CR-Mo), що забезпечує їх довговічність і здатність витримувати високі навантаження.
Набір включає 16 головок різних розмірів: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм.
Поставляються в міцному пластиковому кейсі, який забезпечує надійний захист і зручність транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 669 ₴

