Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкатний гідравлічний домкрат 3 т 120-490 мм Estar 97203L
Підкатний домкрат застосовується для підйому легкових автомобілів з максимальною вагою 3000 кг. Широкий діапазон підйому від 120 до 490 мм дозволяє працювати з автомобілями, що мають низьку підвіску. Має поворотні два колеса, які забезпечують зручне переміщення і точну установку під автомобіль. Однопоршневий гідравлічний механізм забезпечує плавну, швидку та легку роботу, а міцна конструкція зі сталі та алюмінію гарантує надійність та тривалий термін служби.
Характеристики:
- Максимальна вантажопідйомність: 3 т
- Висота підхвату: 120 мм
- Висота підйому: 490 мм
- Гідравлічний циліндр: однопоршневий
- Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь/алюміній
- Колеса: 4 шт. (2 поворотні)
- Важіль у комплекті
- Вага: 12 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estar |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 490 мм |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 749 ₴




