Набір довгих та коротких ударних головок 1/2" 10-19 мм 20 шт. Silver S11029

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір довгих та коротких ударних головок 1/2" 10-19 мм 20 шт. Silver S11029
Комплект довгих і коротких ударних головок 1/2” розміром від 10 до 19 мм виготовлений з міцної хромомолібденової сталі, посиленої для роботи під високими навантаженнями.
Насадки призначені для використання з гайковертами і легко витримують інтенсивні динамічні зусилля. Молібден у складі запобігає деформації металу та підвищує стійкість сталі до корозії, особливо у вологому та агресивному середовищі. Постачається в міцному пластиковому кейсі, для зручного зберігання та транспортування.
Комплектація:
- 10 коротких торцевих головок (38 мм): 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 мм
- 10 довгих торцевих головок (78 мм): 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 311 ₴