Набір головок ударних глибоких з подовжувачем 17 од. 3/4'' (6-гр.) (17-50 мм) JCB-6163-5MPB (код: 61738)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір головок ударних глибоких з подовжувачем 17 од. 3/4'' (6-гр.) (17-50 мм) JCB-6163-5MPB (код: 61738)
Ударні глибокі головки застосовуються для роботи з кріпленням у важкодоступних місцях усередині механізмів, із застосуванням ударного інструменту (пневматичного або електричного гайковерта). Виготовлені з високоякісної хроммолібденової сталі (Cr-MO), що забезпечує їм міцність і довговічність.
Головки здатні витримувати значні навантаження і удари, дозволяє працювати з більш тугими кріпильними елементами. Поставляються головки з подовжувачем 3/4'' х 150 мм у міцному металевому кейсі, для захисту інструментів від пошкоджень та зручного транспортування.
Характеристики:
- Кількість одиниць: 17 од.
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Вага: 11,5 кг
Комплектація:
- Головки ударні глибокі 6-гранні: 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 41, 46, 50 мм
- Головки ударні глибокі 12-гранні: 36 мм
- Подовжувач 3/4'' х 150 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 17 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 576 ₴
