Набір торцевих головок глибоких ударних 3/4 14 шт. 17-65 мм JCB JCB-6142-5MPB (код: 61735)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір торцевих головок глибоких ударних 3/4 14 шт. 17-65 мм JCB JCB-6142-5MPB (код: 61735)
Комплект ударних головок з подовжувачем виготовлений з високоякісної хромомолібденової сталі (Cr-MO), що забезпечує їм міцність та довговічність.
Глибокі ударні головки застосовуються для роботи у важкодоступних місцях всередині механізмів, можуть використовуватися в автомобільному ремонті, будівництві, промислових процесах та інших галузях, де потрібна робота з обмеженим доступом.
Здатні витримувати значні навантаження і удари, дозволяє працювати з більш тугими елементами кріплення. Постачається набір у міцному металевому кейсі, для зручного зберігання та транспортування.
Характеристики
- Матеріал: хромомолібденова сталь
- Головки ударні глибокі 6-гранні: 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32, 36, 41, 46, 50, 55, 60, 65 мм
- Подовжувач у комплекті 3/4 х 150 мм
- Кількість одиниць: 14 од.
- Вага: 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 65 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 323 ₴